Vánoční balíčky SGP 2023

Chcete potěšit plochodrážního fanouška? Pak neváhejte a kupte pro Vaše blízké exkluzivní balíček SGP!

Přehoupli jsme se do nového roku a seriál FIM Speedway Grand Prix je nám blíž. V Praze se závody uskuteční 2. a 3. června 2023 a pokud toužíte po těch nejlepších místech a chcete si užít závody se vším všudy, pak je tento balíček právě pro Vás. VIP balíček obsahuje nejen vstupenky na nejlepší tribunu na závody SGP i SGP2, ale také knihu o již uspořádaných závodech SGP a občerstvení při SGP i SGP2. V balíčku na Vás bude čekat také malé překvapení. Hoďte se do gala, vyberte si svého favorita a užijte si tento prestižní závod jako VIP fanoušek!

VIP balíček obsahuje:
2x vstupenku na závod SGP2 na tribunu A1 či A2 (dle osobního výběru)
2x vstupenku na závod SGP na tribunu A1 či A2 (dle osobního výběru)
1x kniha Čtvrt století SGP v Praze
1x malé překvapení
Občerstvení v prostorech VIP terasy při obou závodech

Balíčky rozesíláme přes Zásilkovnu.
Pro objednání zašlete e-mail na sekretariat@speedway-prague.cz, kde uveďte výběr míst pro vstupenky a výběr Zásilkovny (vč. e-mailu a telefonního čísla).

Cena VIP balíčku: 12 999,- Kč

Zvýhodněná permanentka pro oba závody je k dispozici na Ticketportal.cz

2023 FIM Speedway Grand Prix series is here. On 2nd June will take place SGP2 follow on 3rd June SGP in Prague. If you want the best places and enjoy the races with everything then this package is just for you. The VIP package not only includes tickets to the best grandstand for the SGP and SGP2 races but also a speedway book about the already organized SGP. Refreshments at the SGP2 and SGP are included. There will also be a small surprise waiting for you in the package. So choose your favourite rider and enjoy this unique venue as a VIP fan!

The VIP package includes:
2x tickets for the SGP2 race in sectors A1 or A2 (according to personal choice)
2x tickets for the SGP race in sectors A1 or A2 (according to personal choice)
1x book Quarter century SGP in Prague
1x small surprise package
Refreshments in the VIP terrace during both races

To order, send an e-mail to sekretariat@speedway-prague.cz, where you indicate the choice of your seats and the choice of Post office (including e-mail and telephone number).

Price of the VIP package: CZK 12,999

Tickets for both venues are available with special offer at Ticketportal.cz

Wkroczyliśmy w nowy rok, a seria FIM Speedway Grand Prix jest coraz bliżej. W Pradze wyścigi odbędą się 2 i 3 czerwca 2023, a jeśli chcesz najlepszych miejsc i chcesz cieszyć się wyścigami ze wszystkim, ten pakiet jest właśnie dla Ciebie. Pakiet VIP zawiera nie tylko bilety na najlepszą trybunę na wyścigi SGP i SGP2, ale także książkę o organizowanych już wyścigach SGP oraz catering na SGP i SGP2. W paczce będzie też czekała na Ciebie mała niespodzianka. Dołącz do gali, wybierz swojego faworyta i ciesz się tym prestiżowym wyścigiem jako fan VIP!

Pakiet VIP obejmuje:
2x bilety na wyścig SGP2 na trybunach A1 lub A2 (według własnego wyboru)
2x bilety na wyścig SGP na trybunach A1 lub A2 (według własnego wyboru)
1x książka Ćwierć wieku SGP w Pradze (CZ + ENG)
1x mała niespodzianka
Catering na tarasie VIP podczas obu wyścigów

Aby zamówić, wyślij e-mail na adres sekretariat@speedway-prague.cz, w którym podajesz wybór miejsc na bilety oraz wybór urzędu pocztowego (wraz z e-mailem i numerem telefonu).

Cena pakietu VIP: 12 999 CZK

Bilety na oba wyścigi dostępne są w promocyjnej cenie na Ticketportal.cz