Kontakty

Kontakty

Kontakty
Auto klub Markéta při PSK Olymp PrahaU Vojtěšky 11
162 01, Praha 6
e-mail: sekretariat@speedway-prague.cz
tel.: +420 233 358 487
Předprodej vstupenek Ticketportal.cz nebo e-mail: sekretariat@speedway-prague.cz
Sportovní ředitelPavel Ondrašík
e-mail: pavel.ondrasik@speedway-prague.cz
TrenérZdeněk Schneiderwind
tel: 602 281 387
e-mail: zdenek.schneiderwind@speedway-prague.cz
Manager extraligového družstvaTomáš Topinka
tel: 602 189 760
e-mail: tomas.topinka@speedway-prague.cz
PR, marketing, pressEliška Rybenská
e-mail: eliska.rybenska@gmail.com
Obchodní firma: Auto klub Markéta při PSK Olymp Praha
Sídlo: U Vojtěšky 11, Praha 6, 162 01
IČ: 26675013
registrováno u ministerstva vnitra pod značkou MV-VS/1-1/58467/04-R.

 

Mapa

Jak se k nám dostanete

Z centra na plochou dráhu za 15 minut

Díky nově otevřenému úseku linky metra A se plochodrážním fanouškům v Praze výrazně zjednoduší cestování za jejich oblíbeným sportem. Z Václavského náměstí totiž nyní trvá cesta na Petřiny jen dvanáct minut, odpadá navíc nutnost přestupovat. Linkou A se vydáte ve směru Nemocnice Motol. Stadion Markéta leží ve čtvrti Petřiny, a tak je třeba vystoupit v zastávce stejného jména. Většina lidí míří k eskalátorům, pro návštěvu plochodrážního stadionu je lepší využít výtahy na druhé straně nástupiště. Ty vyvezou diváky až do Brunclíkovy ulice, která vede přímo na Markétu. Cesta od výstupu z metra ke stadionu zabere asi tři minuty.

Přímo k plochodrážnímu stadionu vede i autobusová linka z letiště nebo Anděla, číslo 191. Tento autobus zastavuje přímo u stadionu, v zastávce Nad Markétou.

Stadion je stále dostupný i po tramvajových kolejích. Linky 22 a 25 vedou do stanice Vypich, linky č. 1 a 2 zastavují ve stanici Petřiny.

From City Center to Speedway in 15 minutes

Stadium Marketa can be found in the north-west part of Prague, just above the Brevnov Monastery, in a quiet residential area of Brevnov - Prague 6, about 20 minutes via public transport from the city centre.

 

By metro: The newly opened section of the metro line A makes Speedway fans' travels around Prague much easier. Travelling from Wenceslas Square to Petriny takes only fifteen minutes these days, with no further need of transfer. The line A heading to the Nemocnice Motol terminal. Marketa Stadium is located in the district of Petriny, therefore it is necessary to get off at a stop of the very same name. Most people would be heading towards the escalators but the speedway fans should aim for the elevators at the opposite side of the platform. Those would bring up the spectators to Brunclikova Street, which leads right to Marketa. It is approximately three-minute walk between the metro and the stadium.

 

By bus: There is also a direct bus connection to the stadium, bus No. 191 from the Airport (approx 20mins). Nad Marketou bus stop is right next to the stadium.

By tram: Trams No. 22 and No. 25 run to Vypich, whilst No.1 and No.2 go to Petriny.

 

By car: Motorway D5 (E50) from Plzen (Pilsen) Exit: 1/23 (E48) to left Chomutov, Praha. Repy Airport, after 2kms (Exit 26) turn off to right Praha Repy Centrum straight ahead Centrum Brevnov, on 7th lights left.