Jan Kvěch divokou kartou na SGP v Praze

Jan Kvěch divokou kartou na SGP v Praze

Jan Kvěch je v současnosti největší juniorskou nadějí české ploché dráhy. Daří se mu jak na domácích drahách, tak i na těch světových. A tak pro mnohé fanoušky nebude velkým překvapením, že pražský junior získal divokou kartu na oba závody SGP v Praze. Jan si tak bude moct porovnat síly s nejlepšími plochodrážními jezdci světa, okoukat atmosféru nejprestižnějšího závodu a třeba se i umístit na pěkné pozici. V loňském roce si vyzkoušel pozici náhradníka s číslem osmnáct. Jak závod pro Honzu dopadne na postu divoké karty se fanoušci dozví již 16. a 17. července.
Po sedmi letech se na SGP v Praze neobjeví Václav Milík, kterému se v loňském roce příliš nedařilo.

I náhradnické posty obsadí junioři, konkrétně v pátek se sedmnáctkou Daniel Klíma a s osmnáctkou Petr Chlupáč, v sobotu si závodní vesty vymění a sedmnáctku bude mít Petr Chlupáč a osmnáctku Daniel Klíma. Často se stává, že u takto důležitých závodů někdo neudrží nervy na uzdě a najede do pásky, v tomto případě na dráhu vyjíždí náhradník. Proto i další dva pražští junioři mají šanci se před mezinárodním publikem ukázat.

Již máte svoji vstupenku? Pokud ne, předprodej stále probíhá na Ticketportalu. ODKAZ ZDE K dostání jsou vstupenky na oba dva dny.

Foto: Wojta Zavřel