Kdo bude nosit vestu s číslem 16 na pražské Grand Prix?

Kdo bude nosit vestu s číslem 16 na pražské Grand Prix?

Přímý přenos SGP v Praze se vrací na obrazovky ČT sport

Na začátku roku byl výběr pozice pro divokou kartu širší než tomu bylo v posledních dnech. Měřítky byly proběhlé závody, kvalifikace do ME i první (a v současnosti prozatím jediné) kolo Extraligy družstev. Tam už se dalo hovořit o dvou, maximálně třech jménech. A právě nad nimi dali pořadatelé po závodě družstev hlavy dohromady až se shodli na jednom jménu, kterého navrhli promotérovi FIM Speedway Grand Prix ke schválení. Ten v závěrečném rozhodnutí neměl žádných námitek, a tak Vám dnes můžeme oficiálně představit divokou kartu pro letošní závod 2023 Prague FIM Speedway GP of Czech Republic!

Není jim nikdo jiný než pardubický jezdec Václav Milík. Vašek v letošní sezoně předvádí vyrovnané výkony a nebýt nepodařeného závodu kvalifikace do SEC, kde došlo k pádu, není příliš výtek, které by se na startu sezony na pardubickém jezdci dalo najít. Václav má v letošním roce drajv, který ukázal i v roce 2017 a tak by bylo (nejen) naší velkou radostí, kdyby výsledek zopakoval nebo i vylepšil!

Číslo sedmnáct připadne Janu Kvěchovi a osmnáctka je připravena pro Eduarda Krčmáře.

Takže kdo otálel s nákupem lístků a čekal na zveřejnění jména pro divokou kartu, teď již není nad čím váhat! Pojďte vytvořit skvělou atmosféru, která bude hnát Vaška Milíka k co nejlepším výkonům. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal A pokud chcete fandit všichni najednou a přehlušit ostatní fanoušky, pak stojí za to investovat do fan balíčku, který kromě vstupenek obsahuje i nadupané věci od Czechia Speedway!

Tak v červnu na Markétě na viděnou!!