Mobilní tribuna přináší fanouškům unikátní pohled na stadion

Mobilní tribuna přináší fanouškům unikátní pohled na stadion

25.4.2024 Stadion Markéta se za téměř měsíc stane epicentrem adrenalinu a dechberoucí atmosféry, když bude hostit jeden ze závodů série mistrovství světa, pod oficiálním názvem ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Czech Republic. Předprodej vstupenek dává jasně najevo, že fanoušci se nemohou dočkat tohoto nezapomenutelného sportovního zážitku! Organizátoři akce, Auto klub Markéta, dokonce reagovali na obrovskou poptávku a rozhodli se přidat mobilní tribunu.

Tato nová tribuna, označená jako F3, se pyšní ideálním umístěním v první zatáčce, nad stálými sektory F1 a F2. Z vyvýšené platformy se otevírá fascinující výhled na pražskou dráhu, nabízející fanouškům zážitek, který nelze opakovat. Tato jedinečná místa jsou nyní dostupná v síti Ticketportal za 1599 Kč.

Podívejte se na tyto fotografie z tribuny F3 na prázdný stadion předtím, než se stane dějištěm neuvěřitelného závodu! Naše fotografie zachycují klidné okamžiky, kdy stadion Markéta očekává své fanoušky a závodníky s napětím. Nyní jsou na tribuně k vidění tradiční dřevěné lavice, avšak při samotném závodě budou již osazeny pohodlnými sedačkami, které zajistí maximální komfort při sledování každého vzrušujícího okamžiku.Připojte se k nám a užijte si jedinečný pohled na místo, které se brzy promění ve vřavu plnou radosti a vášně!