Proč zavítat na Tomíčkův memoriál?

Proč zavítat na Tomíčkův memoriál?

Ať už jste velký fanda plochodrážních strojů nebo jen občasný návštěvník moto akcí, u 53. Memoriálu Luboše Tomíčka byste neměli rozhodně chybět. V pondělí 26. září od 19 hodin startuje závod, který uctí památku skvělého českého jezdce Luboše Tomíčka, který zahynul při boji o zlatou přilbu. Startovní listina je téměř zaplněna, chybí pouze jedno jméno, které dle tradic čeká na vítěze Zlaté přilby.

Startovní listinu skládáme tak jako v minulých letech, aby ty závody měly dobrou úroveň, byly vidět bližší souboje a nebyli od sebe jezdci moc roztahaní. Chceme, aby mezi sebou kluci závodili. Mezi zahraničními jezdci je např. Mads Hansen, který jel v Grand Prix Malille místo Michelsena, který se zranil,“ vyjádřil se pražský manažer Tomáš Topinka ke startovní listině na tiskové konferenci.

Kromě startovní listiny, která slibuje vyrovnané a adrenalinem nabité souboje je pro diváky přichystám i doprovodný program. Vyzkoušet si budete moci RC modely, vyfotit se na plochodrážním motocyklu nebo pokecat s jedním z českých předních jezdců Josefem Francem. Zavítat budete moci po covidové pauze i do depa závodních strojů a nasát tu patřičnou atmosféru.

Na startu na Vás a hlavně na jezdce budou čekat navaděčky, chybět nebudou ani stroje Harley-Davidson, které doprovodí jezdce na slavnostní nástup a celý závodní večer završí ohňostroj!

Ještě nemáte vstupenky? Již na nic nečekejte, klikněte na www.Ticketportal.cz a zajistěte si své místo na stadionu.