Vstupenky na pražskou SGP mizí, kapacitu opět navýšila mobilní tribuna

Vstupenky na pražskou SGP mizí, kapacitu opět navýšila mobilní tribuna

Často nechávají diváci sportovních akcí nákup vstupenek na poslední chvíli. Tentokrát se to ale při Speedway Grand Prix v Praze nemusí vyplatit. Pražský závod začíná téměř za měsíc a vstupenky mizí velkou rychlostí. Pro pořadatele je to samozřejmě výborná zpráva, ale fanoušci by si měli dát pozor na to, aby nějaké vstupenky ještě podchytili včas. Aby Auto klub Markéta vyhověl co největšímu počtu diváků, rozhodl se postavit, stejně jako v minulých letech, mobilní tribunu, tentokrát však s navýšenou kapacitou (cca 600 míst).

Sektor F3 je již zařazen do předprodeje TicketPortalu, koupit vstupenky na tyto místa je odteď možné. Cena do 10. 6. činí 1 400,- Kč, poté bude navýšena na 1 600,- Kč.

Opravdu doporučujeme s nákupem neotálet. V případě vyprodání míst na tribunách půjdou do prodeje ještě místa na stání, ovšem určitě nebudou levnější než místa na tribunách a i těch bude omezený počet. Proto opravdu nespoléhejte na poslední chvíli a zajistěte si své místo již nyní, buď v předprodeji (ZDE) nebo na stadionu Markéta po předchozí domluvě.

Těšíme se na Vás,
Auto klub Markéta