FIM Speedway GP již za tři týdny v Praze

FIM Speedway GP již za tři týdny v Praze

8.5.2024 Před pražským závodem čeká plochodrážní fandy ještě závod SGP ve Varšavě a Landshutu, přesto nezbývá moc a pražský stadion opět zažije největší a nejvíc vzrušující závod sezony! A jak se zdá, Jan Kvěch a Václav Milík se předvedou před vyprodaným stadionem.

V předprodeji zbývá už jen pár lístků, a to včetně hlavní tribuny - sektorů A1 a A2. Posledních pár vstupenek zbývá v sektorech B1 a B3.
Sektory C,D, F1, F2 a H jsou již beznadějně plné, poslední místa jsou v sektorech E, G, I a J.
Své místo si stále ještě můžete zajistit na mobilní tribuně F3, která je již osazena pohodlnými sedačkami a z které je skvělý výhled na celou dráhu, ale ani s tím příliš neotálejte, o vstupenky je letos opravdu velký zájem. A i přesto, že pořadatelé avizovali, že v případě naplnění kapacity k sezení pustí do prodeje vstupenky na stání, i u nich bude z bezpečnostní důvodů omezena kapacita.

Stadion pro diváky otevře své brány ve 14 hodin, kdy začne i program ve Fan zone. Od 15 hodin se budou na dráze prohánět jezdci a bojovat o co nejlepší čas v kvalifikačním tréninku, aby si mohli jako první vybírat nejlepší startovní čísla. Oblíbená autogramiáda všech jezdců SGP bude startovat v 16:30 a bude trvat půl hodiny. První jízda závodu ORLEN FIM Speedway Grand Prix of Czech Republic odstartuje v 19 hodin.

Poslední vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal