Vstupenky na SGP 2021 – AKTUALIZACE 4.2.2021

Vstupenky na SGP 2021 - AKTUALIZACE 4.2.2021

Nejprestižnější plochodrážní závod v České republice se na stadionu Markéta uskuteční 5. června.

AKTUALIZACE
Vážení plochodrážní fanoušci,
vzhledem k naplnění maximální možné kapacity vstupenek, v návaznosti na současná vládní opatření, jsme nuceni pozastavit předprodej vstupenek na "2021 Czech Republic FIM Speedway Grand Prix".
Předprodej bude obnoven poté, co přijdou nové informace k postupnému rozvolňování. Chceme tak zatím předejít možným problémům.
Děkujeme za pochopení

Dear speedway fans,
Due to the fulfilment of the maximum possible seating capacity of the Marketa Stadium, in connection with the current valid government measures in the Czech Republic, we are forced to suspend the pre-sale of tickets for this year's 2021 Czech Republic FIM Speedway Grand Prix which will take place on the 5th June in Prague. We want to avoid further problems.
Pre-sales will resume as new information arrives in relation to the regulations.
Thank you for your understanding and we look forward to seeing you in June.

PŮVODNÍ ZPRÁVA
Máte ve svém okolí zapáleného plochodrážního fandu? Udělal by mu radost vánoční dárek v podobě vstupenky na SGP 2021 v Praze? Nebo si chcete zajistit své místo dokud máte k dispozici veškerá místa? Pak je dnešek Vaší příležitostí! K dnešnímu dni byl zahájen předprodej na 2021 Czech Republic FIM Speedway Grand Prix, a to v síti Ticketportal. Odkaz naleznete ZDE!

Foto: Jarosław Pabijan