Výroční členská schůze AKM proběhla ve čtvrtek

Výroční členská schůze AKM proběhla ve čtvrtek

29.2.2024 Dnes se na stadionu Markéta uskutečnila Výroční členská schůze Auto klubu Markéta. Úvodní slovo si vzal předseda klubu Petr Ondrašík, který přítomné členy informoval o fungování klubu, hospodaření i o práci Výkonného výboru. Následně si slovo vzal místopředseda Jan Draslar a za klub odměnil voucherem na sportovní materiál jezdce Josefa France a Daniela Klímu za výkony v loňské sezoně. Voucher byl přichystán také pro Jana Kvěcha, ale jemu účast na VČS nedovolily povinnosti v Polsku.

Následně si vzal slovo člen Výkonného výboru Libor Hloušek, který předal poděkování s malou pozorností členům Marcele Zubrové, Luboši Tomíčkovi st. a Jiřímu Hejtíkovi za dlouholetou práci v Auto klubu Markéta.

Následovala volná diskuze. Probírala se podpora plochodrážních jezdců, možnosti náborových akcí nebo propagace nejen závodu FIM Speedway Grand Prix v Praze, ale celkově ploché dráhy. Do diskuze se zapojil i čestný člen a bývalý plochodrážní jezdec Milan Špinka.

Pro Auto klub Markéta je prioritou vychovávat nové mladé jezdce, ale stejně tak důležité je ke sportu přivést další nadšené fanoušky, proto si veškeré podněty Výkonný výbor vzal za své a jistě to není naposled, kdy se tato témata objevila "na stole".

Nejste členem AKM a chtěli byste se jím stát? Není nic jednoduššího než napsat na e-mail sekretariat@speedway-prague.cz, kde Vám nový sekretář, Viktor Beran, sdělí více informací.

Foto: Pavel Fišer