Za Doyla zaskočí Max Fricke

Za Doyla zaskočí Max Fricke

30.5.2024 Jason Doyle v Praze nebude mít šanci zabojovat o vítězství pražského kola FIM Speedway Grand Prix a zřejmě tak přijde i o třetí místo v celkovém pořadí. Zranění, které si způsobil při britské lize mu nedovolují se čtvrtého kola SGP zúčastnit. Proto byl povolán Australan Max Fricke, který je prvním náhradníkem šampionátu.

Jason Doyle, australský jezdec a jeden z favoritů seriálu FIM Speedway Grand Prix, se bohužel nebude moci zúčastnit nadcházejícího kola v Praze. Doyle, který si při závodech britské ligy způsobil zranění, nebude schopen závodit a tím přichází o možnost bojovat o vítězství v pražském kole. Tento výpadek zřejmě bude mít dopady na jeho celkové umístění v šampionátu, konkrétně na jeho aktuální třetí místo.

Na jeho místo byl povolán další australský jezdec, Max Fricke. Fricke, který je prvním náhradníkem šampionátu, dostane příležitost ukázat své schopnosti v tomto prestižním závodě.
Absence Doyla je pro fanoušky velkým zklamáním, protože patří mezi oblíbené jezdce Mistrovství světa. Nicméně, závodník jako je Max Fricke je připraven využít této příležitosti a předvést své dovednosti na mezinárodní scéně.
Pražské kolo FIM Speedway Grand Prix tak slibuje napínavé závody i bez účasti jednoho z hlavních favoritů.

Poslední vstupenky na stání jsou k dispozici na Ticketportal.cz.