Na stadionu Markéta jsou přípravy v plném proudu

Na stadionu Markéta jsou přípravy v plném proudu

Přípravy na největší plochodrážní závod v České republice vrcholí. Kamiony SGP jsou od včerejšího rána na stadionu a staví se depo, podium na nástup a vyhlášení, stánky s občerstvením a další nezbytné věci. Samozřejmostí je i ozvučení stadionu, kontrola LED televize, která Vám, divákům, přináší při závodech informace o výsledcích. Počasí nám přeje a zda předpověď vyjde, bude nám přát i v závodní dny.

A POZOR! Kapacita míst, která je ještě k dispozici na sobotu již klesla pod tisíc vstupenek! Takže s nákupem určitě neotálejte. Ač je v harmonogramu naplánováno otevření pokladen, může se stát, že na sobotní závod budou již jen k prodeji programů. A kdo by nechtěl čekat na pokladně, budou v areálu stadionu k dispozici dva stany pouze na prodej programů. Přemýšlíte zda si program koupit? Kromě startovních listin na oba závody v něm najdete i zajímavé kvízy, popisky účastníků SGP a SGP2, ale také doplňující články o světě ploché dráhy.

Na páteční závod juniorů lístky stále ještě k dispozici jsou, ale každý plochodrážní fanda ví, že jsou mnohdy závody juniorů ještě víc zajímavější než závody elitních jezdců. Proto určitě stojí za to na stadion vyrazit již v pátek večer, užít si boje mezi juniory a v sobotu vyrazit na stadion již na trénink, abyste měli dostatek času projít si nadupanou fanzonu.

Harmonogram obou akcí najdete TADY
Pro zbývající vstupenky na sobotní závod využijte předprodej na Ticketportal.cz

Včerejší přípravy na stadionu: